Гідродинамічна прочищувальна машина Ridgid KJ-2200

Ця прочищувальна машина проштовхує надгнучкий шланг через трубопроводи діаметром 32-150 мм (1 1/4 -6), видаляючи закупорки з бруду, мила і жиру. У міру витягування шланга назад він промиває трубопровід, змиваючи залишки засмічення і відновлюючи його повну пропускну здатність.

Для сточных трубопроводів диаметром 32–150 мм (1 1⁄4″–6″)

Гидродинамическая прочистная машина KJ-2200 Гидродинамическая прочистная машина KJ-2200

Особливості

  • ПотужністьДійсне робочий тиск 2200 фунт / кв. дюйм (150 бар) і потік 2,4 галона на хвилину (9 л / хв) для швидкого та ефективного очищення трубопроводів .
  • Простота використанняПроштовхування шланга по трубопроводу. Просто направте шланг до водостічної труби .
  • Імпульсний впливАктивуйте імпульсний вплив моделі KJ-2200 для зручного проходження вигинів і сифонів .
  • ПереноснаДодаткова візок H30 переміщує прочищувальні машину і шланг до місця роботи. Прочищувальна машина легко знімається з візка для роботи у важкодоступних місцях, роботи в приміщеннях або для зберігання .
  • ЗручністьУ стандартне устаткування входить педальний клапан FV1. Він робить роботу в приміщеннях і віддалену роботу простий і безпечною. Ви керуєте діями прочищувальний машини в стоці, залишаючи машину поза приміщенням .
  • Якість та надійністьТрехпоршневой насос зі стійкою до корозії кованої латунної головкою. Зменшене число фітингів, шлангів та деталей зводить до мінімуму витоку і час простою, дозволяючи виконувати роботу.
  • УніверсальністьДодатковий комплект для промивання під тиском очищає кабелі, інструменти та інше сильно забруднене обладнання.
  • Новий покращений бензиновий двигун 6,5 л. с. з ручним запуском спрощує запуск. Особливості: двопозиційний вимикач; елементи управління повітряної і дросельної заслінками; маслозаливная горловина з простим доступом і масломірного щуп .

Супроводжуюча документація

Інструкція з експлуатації
 
 
Брошюра
 
Список запчастин
 

 Перелік запасних частин  гидродинамічної прочистной машини моделі KJ-2200 (242,13 Кб)